Nová knižní série od autora Hraničářova učně - Johna Flanagana

25.10.2012 12:42

Série Bratrstvo se odehrává ve Skandii, zemi, kterou obývají námořníci a bojovníci...

Oficiální anotace Egmontu:

Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden.
Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.

V součanosti jsou vydány již dva díly a oba jsou k dispozici v knihovně!

Bratrstvo 1 - Vyděděnci

Bratrstvo 2 - Nájezdníci